KONST / Litografier / Färglitografi 16537173
nr 1653 7173
Kjell Stig Amdam
(f. 1941), Norge
"Ikon". Signerad, numrerad EA, daterad 96. Handkolorert. Färglitografi, bildmått: 27x20 cm, yttermått inklusive ram: 49x40 cm
Kjell Stig Amdam, norsk bildkonstnär född i Trondheim 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 18:37:18
Kjell Stig Amdam
Läs mer om Kjell Stig Amdam